Meglévő vezetők kik és hogyan debütált az F1-ben - az összes hír a Forma-január 2019

A következő szezonban a Formula-1-debütálása, csak egy versenyző - Lens sétát. Ausztráliában 18 éves kanadai fog megjelenni elején az első versenyt, de hogy hol és milyen körülmények között debütált a 19 résztvevő a világbajnokságot?

Lewis Hamilton

Lewis Hamilton debütált a kerék a McLaren, a megelőző évben megnyerte a címet a GP2-ben. Kezdetben, a brit megelőzve csapattársát, Fernando Alonso, és még a verseny alatt, Fernando lépett előre, a harmadik helyen a célban volt a fényes befejezését debütált hétvégén.

Lewis Hamilton. „El vagyok ragadtatva - Nem vártam egy ilyen eredmény az ő legelső Nagydíj. Volt egy jó kezdet, de a BMW volt a gyorsabb és Kubica sikerült megelőzni engem. A belső oldalán nem volt hely, így dőlt a bal és képes volt, hogy bárhol és Kubica és Fernando, és bement az első kanyarban a harmadik. A verseny kemény volt, volt egy nehéz idő. Csináltam egy pár hibát, de semmi komoly, úgyhogy én nagyon elégedett magával. "

Valtteri Bottas

Daniel Ricardo

Daniel Ricardo debütált a szezon közepén Silverstone részeként HRT. A kormány mögött egy gyenge gép ausztrál került az utolsó helyre a rajtnál és befejezte a versenyt a 19. és egyben utolsó változékony időjárási körülmények között.

max Verstappen

Max debütált a kormány mögött Toro Rosso mindössze másfél év után az előadások a kart. Az időmérő megmutatta 12. alkalommal a verseny harc pontot, de megúszta, mert a motor meghibásodása.

Sebastian Vettel

Sebastian Vettel debütált az indianapolisi pálya részeként BMW Sauber helyett Roberta Kubitsu, aki kihagyott egy lépést, mert a súlyos baleset az előző versenyen Kanadában. Az időmérő, Vettel ment a döntőbe, de a versenyen a pontokért, mindössze négy tized vesztes Mark Webber és Jarno Trulli a második.

Sebastian Vettel. „Csodálatos! A verseny izgalmas volt, de hosszabb, mint amire számítottam. Azt hiszem, ez szerencse -, hogy egy pontot, mert meleg volt az első kanyarban. Volt egy jó kezdet, de nem tökéletes. Látva, hogy a versenytársak zárja úgy döntött, hogy a fék egy kicsit később, majd jött közel ehavshim előre. Az események elkerülése úgy döntöttem, hogy vágja le a 2. körben, és elvesztette több pozícióba. Örülök a magam és a csapat fantasztikus munkát végzett. Én csak megköszönni minden mechanika és a mérnökök számára a támogatást. "

Kimi Raikkonen

Az első nagydíj kerék Sauber Kimi Raikkonen azt mutatta, nagy sebességgel. A minősítő, a finn szerint a 13. alkalommal a versenyt a hetedik helyen végzett, de miután a kizárás Olivier Panis emelkedett egy pozícióban, kiérdemelve egy pontot.

Kimi Raikkonen. „Nem rossz befejezni az első az élet a futam a Formula 1-ben hatodik helyen. A verseny során, már csak egy probléma - a második garnitúra gumival valamivel rosszabb számon tartották, de fokozatosan az egyensúly jött vissza a normális, és tudtam, hogy fenntartsák a kiválasztott tempót. "

Sergio Perez

Debütált Nagydíj részeként Sauber Sergio Perez bebizonyította kiváló képességét, hogy ellenőrizzék a gumiabroncsok kopása - mexikói futam hajtott egy pit stop, míg a legtöbb riválisai tartózkodott kétszer. Ennek eredményeként, Sergio a hetedik helyen végzett, de a hátsó szárny a kocsija nem felel meg az előírásoknak, Perez kizárták.

Esteban Ocon

A francia versenyző kellett dolgozni vizsgálatok és a szabad gyakorlat három csapat - a Mercedes, a Force India és a Renault, de debütált a Grand Prix részeként Manor, amikor Rio Haryanto kezdett finanszírozási problémák. A verseny a harc 16. helyen megelőzve Esteban Sauber pilótája Felipe Nasr.

Felipe Massa

Felipe Massa. „Nem terveztem, és én majdnem sikerült befejezni a versenyt debütált az első kanyarban. Tudtam, hogy megkerülje az elzáródás, és senki nem nyúlt semmihez, de megütött Dzhankarlo Fizikella. Ebben a verseny vége. "

Fernando Alonso

Fernando debütált a kormány mögött a versenyképtelen Minardi, de az időmérőn képes volt legyőzni Gaston Mazzacane és Luciano Burti. A verseny Alonso lett a 12..

stoffel vandoorne

Stoffel vandoorne csak egy futam a Formula 1 helyett a McLaren Fernando Alonso, aki megsérült a színpadon Ausztráliában. A minősítő, a belga versenyző megelőzve a tapasztalt csapattársa Jenson Button, és a versenyben McLaren megszerezte első pontját a szezonban.

Karlos Sayns

Carlos volt a fényes debütált színpadon. A minősítő, a spanyol az első kísérlet elérte a végső, és egy ideig lakott az ötödik sorban, de végül kezdett nyolcadik. Toro Rosso pilótája csendben töltött a versenyt, és szerzett két pontot a kilencedik helyért.

Daniil Kvyat

Daniil Kvyat debütált a Toro Rosso a rangsorban a jelenlegi bajnok sorozat GP3. Az eső minősítési magyar lovas elérte a végső, befejező nyolcadik pozícióban az elején. A verseny Kvyat tizedik lett, mögötte csapattársa, Jean-Eric, de miután a kizárás Daniel Ricardo költözött a kilencedik helyre.

Daniil Kvyat. „Egy nehéz nap, de nagyon szép, hogy pontokat az első versenyen. Az első nagydíj a csapat jól ment, mindenki keményen dolgozott, és pont a célban - ez egy nagyszerű módja annak, hogy vége. Tehát köszönöm mindenkinek! "

Roman Grozhan

Kevin Magnussen

Kevin Magnussen fordult a legsikeresebb debütáló minden versenyző, most a Forma-1 a volán McLaren Dane képzett negyedik, vesztes csak a pilóták Mercedes és Daniel Riccardo. A verseny, Kevin harmadik helyen végzett, de miután a kizárás Riccardo beköltözött a második helyre.

Kevin Magnussen. „Mászni a dobogóra - ez fantasztikus! Nem tudom elhinni, hogy mi történt ma. Meglepő módon lehetséges volt mászni a dobogóra debütált futam a Forma-1 "

Nico

A kormány mögött Williams debütált Nagydíjon Nico Hulkenberg képzett közepén a peloton, de már az első fordulóban a német pilóta megpördült az első kanyarban. Ennek eredménye, hogy visszaáll, de töltött harc a versenyt, és kész 14-én.

Dzholion Palmer

Az első Grand Prix a Renault előtt Dzholion Palmer időmérőn csapattársa Kevin Magnussen. A verseny, a brit harcolt a pontokat és elfoglalta a kilencedik helyre, de megelőzve mindkét versenyző a Toro Rosso, így a végén ő volt 11-én.

Marcus Ericsson

Az első időmérő a kerék Caterham előtt Marcus Ericsson csak két Lotus vezetők, akik voltak problémák a Renault-egység. A verseny, a svéd nem utazott távolság fele, és kénytelen volt visszavonulni, műszaki problémák miatt az autóval.

Pascal Verlyayn

Az utolsó helyen időmérőn és a futamon az utolsó helyen. Mindazonáltal a debütáló volánja mögött Manor Pascal Verlyayna sikerült - miután sikeresen indult, felemelkedett, hogy a 14. helyen, ám a magas kopás a hátsó gumiabroncsok közelebb a célba visszaszorítását.