Jármű egy hamis aukció lap, tokidoki

Ahhoz, hogy egy ilyen vásárlás veszélyes, több okból is, amelyet már részletesen a cikk „Az autó nélkül aukción lapot.”

Hogyan magyarázza az oka a hiányzó ügyfél aukció lemez?

Mások azt állítják, hogy az aukciós listát elveszett, és mások biztosíthatom Önöket, hogy most vettem az autót Vlagyivosztok és vezetett fel eladásra.

Azonban, mivel eladni egy autót anélkül, hogy az aukció lap nehezebb, egyes gyártók mutatják potenciális vásárlók egy hamis aukció lapot.

Hogyan történik ez?

Tegyük fel, aki azt akarja, hogy megütötte a főnyereményt üzletember nagyon olcsó vásárolni törött autó egy kilométer 150 ezer. Km. Ezután óvatosan előkészíti az autó ( „rúzs”) tekercsek ki a futás 50.000 húzza testrészek, festeni őket, csiszolják a karosszéria, ez teszi tisztitó .. Ezután a gép eladásra.

Ez az eladó tudja, hogy a vevők többsége kérdezni az aukciós listát. Ezért egy autó az azonos gyártmányú és ugyanazokkal a paraméterekkel az aukción statisztika (ne feledjük, hogy ez általában csak 2 kép).

Sok esetben csalás könnyű azonosítani ebben a szakaszban néhány eltérések között kínálunk Önnek az autó, és az „ő” Aukciós fotók. Például, akkor lehet sárvédőelemek, hátsó ablaktörlő, és az eladó már nem az autó nem lehet eredeti japán matrica a hátsó ablak eltérő lehet lemezeket és más.

Ugyanakkor a szakmai bűnözők alaposan testre autóját alatt értékesített aukción (még alkalmazva pontosan ugyanazokkal a számokkal, mint egy autó egy árverésen), úgy, hogy a szemrevételezés a képek nem érzékeli hamisítvány.

Amikor belép a tételszám az aukciós lapot a honlapon, akkor tájékoztatást kell adni, hogy a gépjármű, hogy eladták. De az autókereskedő aukció lista nem bír jelentőséggel.

A vevő a vásárlás előtt látja az árverés lemez a statisztika, és meggyőzi őt, hogy az üzletet. Odamegy, hogy ellenőrizze az autót. Az eladó feladata ebben a pillanatban, hogy megszerezzék a bizalmat, és minden eszközzel eladni az autót.

Az eufória vásárlás

A vevő jön, hogy ellenőrizze az autó, nem tárt fel olyan piszkos trükkök és elfelejti minden óvintézkedést. Mondanom sem kell, hogy egyes vásárlók csak akkor, ha a vásárlást Lásd: Mi évben PTS! És ha ez eltér az eladó nyilatkozata, akkor szemet huny, mert az érzelmek vásárlás meghaladják a józan ész.

csaló eladó

Keresse kocsiszekrény száma

A legegyszerűbb módja, hogy megtalálják az autót, ha írja a alvázszám, különben nem fog tölteni egy kis időt.

Ha talál egy autó a statisztikák száma a szervezetben nincs hatása, az azt jelenti, hogy még nem vásárolt egy árverésen Japánban. Ezért, ha becsapják, és a gép működése egy hamis aukció lap akkor viszont nagy probléma.

Egy másik fontos pont - a szállítás az autó. Az autó juthatott Novoszibirszkben hajtott vagy autószállító. Ez az olcsó szállítási módszerek, amelyek csökkentik az élet a gépkocsi. Ezen felül, az ilyen szállító jármű sérült lehet.

ügyfél csalási ügyben

Azt feltételeztük, hogy ennek eredményeként a szállítási voltak sérülések, kénytelen az eladónak, hogy végezzen egy hosszú javítás. Feltehetően mondtuk kliens, de elhatározta, hogy vesz egy autót, és megvette azt.

A nyár végén, a vevő jött hozzánk, és megkérdezte, hogy ellensúlyozni vásárolt május Toyota Passo és a rend Japánban is ugyanazt az autót. Azt mondta, fáradt volt az a tény, hogy a kerék folyamatosan vezetett a bal oldalon.

Kiderült, hogy az autó sodort Spar, amely lehetetlenné tette, hogy összehangolják a kerekek az autó. Emiatt a mozgás során minden alkalommal, amikor visszatérnek a kormánykerék helyzetét. Ahogy az várható volt, a folyamat nyilvánított az autó megsérült.

Mit jelent ez a történet? Nem kell sietni, ha vásárol egy autót. Módszerek bevezetése a vevő tévútra javítása minden alkalommal. Még ellenőrzéssel nem mindig lehet azonosítani néhány buktatókat.

Ha nem szeretné, hogy a kockázatokat, autót egy japán árverésen a mi hivatalos honlapján. Mi teljes felelősséget, hogy ügyfeleink minden szakaszában a vásárlás a jármű - annak kiválasztása, hogy szállítás. Nálunk garantáltan vesz egy nagy autó, amely soha nem hagyja cserben az úton!