Hogyan válasszuk ki a megfelelő krémet leégés

Fényvédő - egyfajta fényvédők, amelyek védik a bőrt a negatív hatások a napfény fejt ki hidratáló hatású és enyhíti irritáció, megakadályozza a bőr öregedése, a bőrrák megelőzésére, és hozzájárul a megszerzése stabil és egyenletes barnaságot.

Ultraibolya sugárzás, meghatalmazotti bőrünkön, javítja az anyagcserét és a vérkeringést, de ez nem volt káros hatásokat, meg kell, hogy a nap nem több, mint 15 perc alatt. És ha sokáig a napon, például napozás a strandon, de nem fényvédő egyszerűen nem lehet csinálni.

Gyakran napvédő választunk fotó típusa (hat):

Az első fotó típusát. Az emberek itt számolni vörös és szőke, fehér szőr (szőke), kék szem, világos bőr. Bőrük égeti a nap, és nem szerez egy tan. Az emberek első fototípusokat általában nem ajánlott napozni. De ha ez történik a nap, akkor azt javasoljuk, hogy használjon fényvédő maximális védelmet (pl SPF-60 és az UVA-16). A strandon nélkül krém nem lehet több, mint 7 perc.

A második fotó típusát. hajszín, mint az első fototípusokat, de a szemét egy más színű - barna vagy szürke. Fennáll a veszélye annak, hogy éget a nap, de ez kisebb. És ha az első napokban a folyamatos használat fényvédő a legmagasabb szintű védelmet, a tűzveszély a következő napokban a napozás rohamosan csökken. Megjelenése után a leégés függően egyes funkciók csökkentheti védelmet krém SPF-20. 15 percig nincs tejszín maradhat a nap. anélkül, hogy a leégés.

A harmadik kép típusát. Ahhoz, hogy ennek a fényképnek beletartoznak az emberek sötét szőke vagy barna haj, barna szem és szép bőr. A harmadik kép típus a leggyakoribb. Az emberek könnyen szerez egy tan, hanem az égési sérülések elkerülése a nap az első napokban jobb használni a krémet maximális védelmet, és a megjelenése után a napkrém menni egy index SPF-15, és csak akkor használd folyamatosan. A harmadik kép típusát tudható be, és barna szemű férfiak nem nagyon világos bőrre. A bőr az emberek harmadik fototípusokat nem égnek 30 percig a nappal a biztonság.

A negyedik fotó típusát. Ez magában foglalja az emberek, fekete haja (lélektársi), sötét szeme és sötét bőrű. Ezek az emberek tan esik egyenletesen és nem különösen védelemre szorulnak. De napvédő lehet használni megelőzésére és hidratálja a bőrt. Cream lehet kiválasztani az SPF-6 szintű védelmet. Napozás nélkül krém lehet 40 perc alatt, nem fél, hogy megég.

Ötödik fototípusokat. Nevezzük azt az emberek nagyon sötét bőrű és fekete haj. Ez gyakori élők Észak-Afrikában és az indiánok. A bőr ilyen ember soha nem ég, és önmagában már védett. Használhatja fényvédő minimális szintű védelmet.

Hatodik fototípusokat. Ezek közé tartozik az afrikaiak, amelynek sötét bőr nem kell védelem. Ők azt tanácsolják, hogy egy hidratáló.

Néhány választani naptej?

Kétféle fényvédők: szűrés és blokkolja a napfény.

Fényvédő, árnyékolás a nap sugarai. Alkalmazása során a bőr formák rajta egy film, amely elnyeli az ultraibolya sugarakat. Az igazság az ilyen krémek mínusz, ami abból áll, hogy a legtöbbjük véd egyféle ultraibolya sugárzás (B típus), a másik (A típus) halad. Továbbá, egy ilyen krém tud hatolni a bőrbe kis mennyiségben, és allergiás reakciókat okozhat. És amikor kiválasztunk egy árnyékoló fényvédő válassza ki az egyik, amely megvédené a kétféle ultraibolya sugárzás (A és B), és tőlük megvédeni anyagok, mint Parsol 1789 vagy avobenzon. Azaz, meg kell figyelni, hogy az a tény, hogy ezen anyagok közül néhány szerepel a tejszínt.

Fényvédő blokkolja napsugarak - tartalmaz titán-dioxidot vagy cink-oxid, hogy segítsen krémet tükrözi gerendák két típusú (A és B).

Vannak napvédő hogy taszítja a vizet (víztaszító hatás). Ez lesz releváns azok számára, akiknek maradék vízhez kapcsolódó: tengerparti nyaralás, például. Még fürdés közben a krém véd a nap sugarai. De miután a vízkezelési szárazra kell törölni, és tegye a krémet a test újra.

A pontos idő krém akció lehet számítani. Erre az időre szaporodnak saját bőrvédelem égéstől (időben fototípusokat), amelynek összege fényvédő faktor (SPF), vonjuk ki a kapott eredményt 30 perc alatt. Például úgy gondolja, a harmadik kép típusát, akkor az idő saját bőrvédő égéstől 30 percig és védelmet jelent az SPF 15. 30h15 - 30 = 420 perc. Az ismételt alkalmazás alapok növeli a megbízhatóságát védelmet, de nem terjed ki a becsült idő. Így annak érdekében, hogy nem kap égett, napozhat a kérelmet a krém nem több, mint 7 órán át. Ez több, mint elég.

Továbbá, napvédők tartalmazhatnak vitaminokat, ásványi anyagokat és gyógynövény kivonatokat. Előnyben kell részesíteni azokat, amelyek az A- és E, kamilla, zöld tea, havasi gyopár, aloe, hibiszkusz és a körömvirág.

Amikor napvédő kell figyelni, hogy a lejárati dátumot, és tisztában kell lenniük azzal, hogy a krém, hogy már elkezdte használni illik csak legfeljebb hat hónap. majd megszabadulni kell lennie. Azaz, ha egy nyári szezonban tartózkodott fényvédő, majd egy évvel később nem lehet használni.