Hét fő következtetéseit a mérkőzés „Shakhtar”

A visszatérése Arshavin, ébredés Neto, új versenytárs Hulk lábú „Shakhtar” és a lebegő Smolnikov - az anyag alapján az első meccs „Shakhtar” és a „Zenith” az Egyesült Supercup.

„Shakhtar” és a „Zenith” komolyan veszi a versenyt

Mindkét csapat kiszerelt szinte az első csapatban. Vas játékos alapjait „Zenith” a kezdet nem volt csak a Hulk. Domenico Criscito és Tomáš Gubochan utat engedett Cristian Ansaldi és Luís Neto, és amint azt a játékot, a második már nagyon erős. A „Miner” nem játszott, mert az első percben a fő opornik Taras Stepanenko és Douglas Costa és Bernard, de a brazil vonal bányászok forgatás támadások nem hír. Mindkét edző nem változtak a félidőben kapusok és a cserék tételek nélkül is változás taktikai konstrukciók.

Smolnikov - nem a szintje a Bajnokok Ligája

A jobb hátsó „Zenith” minden világos volt az első 15 perc. 7. percében, Igor egyébként nem teszi a labdát, és odaadta a láb Ismaili, aki nagyon közel állt a szög a doboz, és bányászok egy veszélyes támadást. A 9. percben Smolnikov remegő lábakkal fogta a labdát a sorsolás a saját felét, és ismét majdnem egy ajándék az ellenfél. A 15. percben, védő úgy döntött, hogy kezeli a labdát az ő büntető területen, és ezután burglarized - szerencsés újra, hogy a „bányász” nem lőtt.

Smolnikov hosszú be a játékot, sőt, nem volt benne. Lodygin mert rossz vissza labdát Igor egyszer találta magát egy nagyon nehéz helyzet, és játszott a fellendülés. Aztán ott volt a cél Aleksa Teysheyry. Darijo Srna játszott klasszikus csatlakozás jobbra, és finoman lógott az oldalán a büntetést a brazil - vette védelmen, és Smolnikov őrzött Neto. Végén az első félévben, Tyson kellett büntetni védő ismét: egy ellentámadás ment etetni a jobb szélről, hogy a büntetés vonal és verte Tyson ellenállás nélkül a nézőpontból, míg Smolnikov újra ragadt Neto a büntetés helyszínen.

A második félidőben, semmi sem változott. 57. perc Ilsinho belépett a tizenhatos bal szélről, megcsúszott az első és elhajtott Teixeira, aki csak szűken 7-8 méter Lodygina nem ütött, jól játszott le. Mit csináltál ebben az időben Smolnikov nehéz megmondani. 70 perc elteltével Igor hozott újabb gólt, mivel nem zárja le a kereszt a bal szélén a büntetés területén, de a játékvezető les felvett rendkívül félreérthető és mentett Smolnikova.

Ansaldi bal oldalról Danny első felében volt egy sokkal aktívabb és hoztak jobb Andrei Arshavin volt gyakorlatilag nem támogatják a mélyből. Általában csütörtökön este, Igor „hajtott”, aki akart, és így akart. Ez nem meglepő, hogy Luciano Spalletti nem változott meg, „enni” a gyors-brazilok és teljesen tönkreteszi a játékot 90 perc - jobb élmény termelni, hogy egy barátságos mérkőzést.

Arshavin akarja a vb

Arshavin volt a legjobb játékos a mérkőzés a „Zenith”. Ilyen Andrei világ még nem látott sokáig. Úgy tűnik, hogy tudatosan bérelt személyes fitness edző. Az első perc volt „lövész” Elkezdtem eke jobb szárnyon, nyomja meg a kaput, és jön súlyosbítják az eredeti adást. Igen, Andrew kiderült, hogy nem minden, de a vágy, és a sebesség ismét vele. Kétszer a mérkőzés, azt feints szétszórja két védőt, sőt szinte az egyetlen játékos a „Zenith”, mely ugyancsak a játék felett, és valahogy élesíteni.

Arshavin sokan folyamatosan felajánlotta magát, és csak a végén fáradt és megállt, hogy vegyenek részt a védelmi intézkedések - „Zenith” sorakoznak két négysoros és Arshavin a Kerzhakov gyalog séta a központban kör, de a 69. perc Andriy tisztán hengerelt Bernard a pálya szélén, és megmutatta, hogy a védelmi képességek nem idegen a számára.

Azonban fáradtság oszlott csak az intézkedések a védelem. 79 perc elteltével Arshavin megalkotta a legveszélyesebb pillanat a „Zenith” egy meccs, amikor a baloldal könnyedén eltávolítható Stepanenko és lövés Kerzhakov. Alexander struck szinte összhangban a kapus, de a labda van tiltva, miután először volt Ryazantsev, de a lövése a védő. Zenitovsky büntetés - túl sok hitelt Arshavin. Andrew hatékony pofintil a büntetést, és vezetett a széle Smolnikova, az első érintés és lövés nyomja meg a keze Ismaili.

„Shakhtar” jobb elő fizikailag

Szabad szemmel nem volt egyértelmű, hogy a bányászok fut sokkal jobb. Ukrán Champion a védekező folyamatosan hozzon létre egy számszerű előnyt és hatékonyan átfedésben övezetben. Minden támadó játékos, „Zenith” mindig két bányász volt, úgy, hogy egy biztonsági háló nem volt probléma. Jelentős pillanat volt az első félidőben, amikor Danny futott a pult bal oldalán, amíg jött a terület, amire várt több mint négy ellenfél.

Kikötõ elsajátította a „Zenith”

Luís Neto volt valójában modell mérkőzés. A portugálok egy őrült mennyiségű észlelések többször hozzáértő játszott megelőzve a görbe, nem pánikba esett, és megpróbálta, amennyire tudta, hogy biztosítsuk úszott Smolnikova. Őszén Neto volt a legnagyobb megbízhatatlan hátvéd Szentpéterváron repertoár, de szemben a „bányász” nem volt megtalálható. Frontline „Shakhtar” Luiz Adriano volt egy éhezés étrend nagyrészt a sikeres akciók Luis, aki nem habozott, hogy kövesse nyomon a brazil oldalon a vonal, és hagyja ott anélkül, hogy a labdát.

A hosszabbításban, amikor a „Miner” versenyzett nyerni, Neto tartani a koncentrációt és két alapvető okokról. Luis jó volt, és ha igen, akkor folytassa tovább, „Zenith” nem kell megvenni egy új tsentrbeka azt sugallta, maga önmagában két hónappal ezelőtt.

25 személyi problémákat kell megoldani a magyar klubok a téli

A „Zenith” volt egy jó Büntetők

Nem valószínű, hogy valaki elfelejtette őszi szertelen Hulk nem csúszik át a három büntetés egy sorban. A józan ész úgy tűnik, hogy még mindig érvényesült, és Luciano Spalletti talált egy új penaltista. Ők lettek egy kezdő Aleksandr Ryazantsev. Amikor a „Zenith” szerzett büntetést a pályán ő továbbra is az egyik teljes hitters - Kerzhakov, hanem a „pont” ment Ryazantsev, és ő szerezte eltúlzott könnyedén, anélkül, hogy esélyt Pyatov.

Büntetést kell fizetnie Ryazantsev - egy bölcs döntés: sem egyik, sem másik. A másik dolog az, hogy a korábbi középpályása „Rubin” továbbra is szükség van, hogy a bázis.

Fájó probléma Frontline sehol balra

A távozása Aleksandra Buharova kiadó „Anji” a „Zenith” csak egy középcsatár. Kerzhakov ismét működött 90 percig, de a hatékonysága alacsony volt. Egy-két dologra a támadó, de nem fordultak be a célok, és a következő kérdés a kategóriában „Ne üss”.

„Zenith” nagyon szükséges egy stabil, középcsatár, amely képes lejátszani elvált a középpályán. Egy meccset „Shakhtar” könnyek voltak láthatók szabad szemmel, és nagyon hasznos lehet az azonos este voltak pletykák a következő bennszülöttek „Rubin”, hogy menjen az északi fővárosban. Az elkövetkező napokban a szentpétervári csoport csatlakozzon Salomon Rondon - a tökéletes fokozása a támadó vonal, amely megfelel valamennyi követelménynek az aktuális játék „kék-fehér-kék.”