Fell, vagy hit

Pontozási mágikus gólt „a Manchester United” és a „Liverpool”, Anthony Marcial lett a 13. játékos a házigazdák, megkülönböztetni debütált mérkőzés.

A legdrágább a világon junior összegyűjtése kritikákat után fényes külseje a „Old Trafford”, hanem az, hogy meg fogja ismételni a siker Ruud van Nistelrooy, vagy megy az árnyak, mint Federico Macheda?

Nézd meg a 12 többi játékos, csillogó első játék a Premier League a „United” ...

Pol Skoulz egy élő legenda „United”.

Mivel debütált: „United” elismerte a különbség két gólt, amikor egy tehetséges fiatalember helyébe Lee Sharpe a 62. percben. Eric Cantona lőtt egy gólt, majd Scholes kiegyenlített. Sajnos az „ördögök”, „Ipswich” sikerült, hogy megragad a győzelmet 9 perccel a vége előtt a mérkőzés.

Solskjaer vált az egyik az „Egyesült” hősök.

Van Nistelrooy szerezte 95 alkalommal a „United” a Premier League mérkőzések.

Debütált: pobivshy transzfer rekord focista lőtt kétszer két percig a hazai pályán ellen „Fulham”, amely véget vetett az állás 3-2.

Hogyan kell játszani: A holland - az egyik legjobb csatára a Premier League, pontozási 95 alkalommal 150 játékok. Kint a „Real Madrid” botrányos körülmények között.

Tavaly Aleksandr Byuttner marad a „Dynamo”.

Nik Pauell nem él számítva egy esélyt az első csapatban

Hogyan kell játszani: minden elromlott, mint kellene Nick: A sérülések és a rossz kölcsönzés nem segít neki, hogy a bázis. Most lábadozik sérüléséből, de nagyon nehéz lesz felkelni a kezdő felállás.

A lényeg: Van még idő, hogy bizonyítani magadnak.

James Wilson szükséges bérleti a Championship.