Ázsiai hendikep (Ázsiai hendikep) - mi ez

Mi ázsiai hendikep? Ebben a cikkben fogunk összpontosítani az ázsiai hendikep, amely egy fogadási forma szorzóval. Ázsiai hendikep negyed vagy hátrány - közös fogalmak a világon a fogadások. Leggyakrabban az ilyen típusú használt ráták a labdarúgásban. Ez nagyon hasonlít a fogadások hátrányt, de saját dolgokról, amelyeket szeretnénk felhívni a figyelmet.

A fogadások az ázsiai hendikep igaz minden ugyanaz, mint a fogadási egy hátrány. Csak meg kell, hogy vegye figyelembe, hogy az ázsiai hendikep egyesíti a két fogadás smyagkoy és kemény esélye. és a költségek mindegyikük feleannyi pénzt beállítva. Első pillantásra ez a fajta fogadási tűnhet bonyolult, de valójában ez egyszerű. Látni fogja ezt, ha megnézzük, konkrét példákat.

Nem csoda, hogy az ázsiai handicap is nevezik negyed hátrány. Ezt a nevet kapta annak a ténynek köszönhető, hogy a kifejezett értékek a quad: 0,25 (¼), 0,75 (¾) és rendre, 1,25; 1,75; 2,25; 2,75, stb Összhangban az ázsiai handicap fog kinézni: F1 (-2,25) és F2 (2,25), ahol a negatív hátrány - a tét a kedvenc, és a pozitív -, hogy egy kívülálló. Ez az, amit sorban az ázsiai handicap (piros jelzés) kínálja bukméker SBOBET:

Most nézzük meg, mi a tét ázsiai hendikep. Tehát mi van, ha teszünk 40 $ az F1 (-2,25). Sőt, mi tesz két tétet $ 20 a F1 (-2) és F1 (-2,5), azaz A következő két esélye - egy teljes és frakcionált többszöröse 0,5, ugyanazzal a jel, ebben az esetben a mínusz. Egyes fogadóirodák ázsiai handicap esélyeket kell elszámolni, két, a „/” vagy kötőjellel. BC 188Bet rögzíti a "/":

Ez a bejegyzés (kék marker) egyenértékű az F1 (-2,25) és F2 (2,25).

De BC 12Bet összhangban ázsiai hendikep egyáltalán van egy nagyon érdekes jelölés:

Zöld marker vonal jelzi az ázsiai handicap. Szeretném felhívni a figyelmet arra, hogy amennyiben a hátrány van beállítva, ebben az esetben a következő tényezők 2-2,5 1.870 - ez a tét negatív handicap „-2,25”, és ha az érték nem jelzi hátrány - a handicap fogadás a pozitív „+ 2.25 „együtthatóval 2.080. Ilyen formában a felvétel handicap érték nem mindig található a tetején a sejtvonal, és fel kell tüntetni az alsó sorban, ha a parancs-kedvenc játszik el. De attól még nem lesz negatív hátrány, és egy üres hely maga után von egy pozitív hátrány.

Számítási árak Asian handicap A számítás két arányt a lágy és kemény hátrány. A papír Bet szorzóval már tárgyalt, mint a kiszámított arány a lágy (a teljes) és a merev (frakcionált) esélye. De nézzük továbbra is úgy vélik az arány felülvizsgálták az ázsiai handicap néhány példát, hogy megértsük, mi lesz a különbség.

BC 12Bet, futball mérkőzés Spanyolország: Real Madrid - RCD Mallorca, a vonal az ázsiai hendikep 2,75 (sárga marker). Szóval, mit kínálunk a bukméker? A következőket kínálja: F1 (-2,75) és F2 (2,75). Megértjük F1 (-2,75), az együttható 2.360. Hagyja, hogy a méret a tét $ 30, bontja két esélye.

Kapunk F1 (-2,75) = F1 (-2,5) F1 és (-3).

Első kiviteli. Ön nyer, ha a Real Madrid megnyeri a szünet 4 vagy több gól. Például, a pontszám 6: 2. Mivel a handicap negatív, akkor annak az értékét vonjuk célok hátrány, azaz 6-2,5 = 3,5 = 3 és 6-3. Kapunk a mérkőzés eredményére figyelemmel az esélye 3,5: 2 és 3: 2, ami azt mutatja, hogy a Real nyerte meg, és vele együtt, és a tét.

Második kiviteli. Valódi megnyerte a meccset a szünet 3 gól. Pontszám 5: 2. Hadd emlékeztessem önöket fogadni ázsiai hendikep 30 $. Hisszük: 5-2,5 = 2,5, megkapjuk a mérkőzés eredményére 2,5: 2. Fele az arány 15 $ lesz számolni a bukméker kínált együttható 2.360. És a második felében a tét kerül vissza a számított tényező 1, mivel figyelembe véve az esélye „-3” Kapunk kötve pontszám 2: 2.

A harmadik lehetőség. Legszomorúbb - fogadási teljesen elveszti a Real győzelem a különbség 2 vagy kevesebb gól, elveszti vagy rajzolni ezt a parancsot.

Szeretném felhívni a figyelmet, hogy ha ebben a játékban fogadsz F1 (-2,25) (zöld marker), akkor meg kell várni néhány további lehetőség a győztes és a vesztes fogadások az ázsiai hendikep. Mit értünk?

Spread: F1 (-2,25) = F1 (-2) és F1 (-2,5).

Megkapjuk az erősítés tényezővel 1.870 abban az esetben, ha a Real Madrid szerzi meg 3 gól több mint RCD Mallorca.

A győzelem az első csapat a különbség két gólt kap egy visszatérése fele arány (F1 (-2) számított egy tényező 1), a másik fele a tét elveszik (azaz F1 fogadási (-2,5)). Ennek megfelelően, ha egy ilyen események kimenetele a készlet $ 30 $ 15 kerül vissza.

És persze, akkor elveszíti a teljes tét F1 (-2,25) a Real Madrid győzelem a különbség 1 gólt a mérkőzés végén döntetlen (hendikep nélkül), és a veszteség az első csapatban.

Pozitív hátrány alapján számítják ki ugyanazon elv.

FIGYELEM! Ázsiai hendikep (Ázsiai hendikep) Élő fogadás gyakran adják a folyószámlára a mérkőzés.

Mit lehet arra a következtetésre jutunk? Ázsiai hendikep az összes ugyanolyan jellegű, mint az árak egy hátrány. Az egyetlen különbség az, hogy mi lesz a győztes vagy vesztes egy adott eredmény a mérkőzés, mint a tét összegét lesz felezve bukméker fogadni két puha és kemény esélye. A megközelítés ilyen áron kell, mint óvatos, hogy az árak a hátrányt.