Életrajz Andrei Arshavin

Andrey Arshavin az iskolában is elég rossz. És ha a rossz pontszámot tarkított jó, akkor a stabil viselkedés volt „nem kielégítő”.

Futballszeretetet Andrey cseppentve az apját, aztán levette 7 éves fia a híres Péter sport iskola „Change”. Van egy jövőbeli sportoló edzője Viktor Vinogradov Sergey Gordeev.

Az egyik legjobb játékos

Egy hónappal később a 65. percben a mérkőzés az angol Premier League a „Blackburn” Arshavin szerezte az első gólt az „Arsenal”. Az első félidő megsérült egy ütközés után a Ooijer. A szünetben az ő vonatkozásában nyolc öltéssel. Mégis labdarúgás jött a második felét.

A legemlékezetesebb gólja pályafutása Andrey Arshavin

Szezon 10-11 éves Andrei Arshavin indult az alapja a jó játékos, de a közepén kezdett kezdeni a meccset a padon. Összesen lőtt 6 gól és tette 11 gólpassz. A nyolcadik évad a Bajnokok Ligája első játék ellen, a „Barcelona” focista szerzett helyettesítésére. De a következő körben még nem telt el, elvesztettem 3: 4 az összeg a mérkőzést.

Ezután szó volt róla, hogy Arshavin néz ki mint egy érdektelen játékos arcok, és azt akarja, hogy visszatérjen Magyarországra. Rajongók már nem akarja látni a játékos a „Arsenal”.

Miután Andrew csak egyszer lépett pályára, valamint az alapvető összetételét „Arsenal” ellen „Sunderland”. Labdarúgója lett helyettesíti a 89. percben, és tett egy segítséget nyújt Terri Anri amikor az eredménye: 1: 1. A csapat hozta a győzelmet. Arshavin ment tovább redundáns struktúra „Ágyúsok” ellen „Norwich City”. „Arsenal” nyert egy tucat 5: 0, a futballista is szerzett büntetést, és másolataként jelzett.

Vissza a „Zenith”

Arshavin újra debütált a találkozó 33. fordulóban a magyar bajnoki ellen CSKA. Játék Eredmény 2: 2. Andrew nem hasznos, akkor váltotta fel 55 perc alatt.

A holland csapat a negyeddöntőben Arshavin készült világos. Részt vett mind a három gólt szerezte, aki a magyar válogatott. Ebben az esetben a harmadik gólját magát. A második játék egy sorban Andrei elismerten a legjobb. Utána kapott kritikákat a külföldi újságírók, szakértők, és a klubok, köztük a „Barcelona” akart egy játékos a tagságát.

A következő mérkőzés, amely a magyar válogatott a torna volt az utolsó, akkor a játékos nem volt látható. Néhányan azt mondták, Andrew maga megmutatta az ő tulajdonságai, mások azt mondta, hogy az ok a jó spanyol védők és a figyelmet, egyesek szerint, a középső sor akasztott, és nem tudta biztosítani Arshavin célokat.