Zenit kötve egy bányász Donyeck - Labdarúgó hírek

A harmadik fordulóban a Bajnokok Ligája csoportmérkőzések során a St. Petersburg „Zenith” játszott egy bulin egy döntetlen a Donyeck „Shakhtar”. Játék a „Donbass Arena” stadionban ért véget az állás 2: 2.

Az első gólt pontozták a 15. percben. Denisov hagyjuk Willian kivágva a büntetést, és a gyönyörűen fodros a labdát a túlsó felső sarokban. Malafeev egy kétségbeesett ugrással elérte a labdát, és megfordult a labdát a poszt, de tőle labdarúgó lövés még megjelent a kapunál. Érdemes megjegyezni, hogy öt perc múlva Shirokov kihagyott egy büntetőt - zenitovets verte a jobb sarokban a cél, de a lövés nem túl egyértelmű irányt a sarokban, és a halak megütni a labdát.

33 perc elteltével Shirokov lehet rehabilitálni. Bukharov adott remek passzt Shirokov, a hab a labdát a ki-találkozik Hal és sikerült egy hegyesszög, hogy dobja a labdát a kapuba.

Végén az első felében, „Miner” újra jelentkezett. Patkány úgy tűnik, hogy hamarosan sztrájk célt a büntetőterületen kívül, de ő kapott egy labdát a center Adriano. Lombaerts próbálta ütni a labdát, de csökkent, ami lehetővé tette Adriano nyugodtan fordulj meg, és ütni közelről által Malafeev.

De a második felében a találkozó, „Zenith” sikerült nyerni. Chygrynskiy a saját térfelén úgy döntött, hogy játszani rövidre van zárva Chizhov és megbotlott és elesett. Fayzulin elkapta a labdát, és 23 méter szépen lendült messze out-of-kapu hal.

A többi mérkőzés ebben a csoportban is véget ért a döntetlen - „Porto” nem sikerült a maga területén verte APOEL egyszerre a csapat elérje a kapu egymást.

Bajnokok Ligája
Csoport G. 3. forduló

"Shakhtar" (Donyeck, Ukrajna) - "Zenith" (Budapest, Magyarország) - 2: 2
Célok: Willian, 15 (1: 0); Shirokov, 33 (1: 1); Louis Adriano 45 + 2 (2: 1); Fayzulin, 60 (2: 2).
Kihagyott Büntetők: Shirokov, 10 ( "Zenith").

"Porto" (Porto, Portugália) - APOEL (Nicosia, Ciprus) - 1: 1
Célok: Halk, 13 (1: 0); Ailton, 19 (1: 1).

Állása: 1. APOEL - 5; 2. "Zenith" - 4; 3. "Port" - 4; 4. "Miner" - 2.

Régóta ilyen egyezés nem kell nézni. Chic párbaj két csapat sikeres volt, jó volt nézni. „Zenith” ellenére a súlya nem használják elég pontot nyerni, a szentpétervári csoport volt gyorsabb és frissebb. „Shakhtar” is jó volt, de problémák vannak a védelmi, mint egész az eredmény logikus, de szeretném látni a győzelem „Zenith”, mert Magyarországnak szüksége Evroochki, és a szentpétervári csoport jól játszott, felejtsd el legalább a felét a pontokat - a pontszám lehetne jégkorong . Fish megmentett „bányászok” a vereségtől egyértelműen.