Hogyan írjunk egy álláshirdetésre felvételi

Megigéz a szavak a jelölt? Írja receptek Raboty.ru új oszlop, „Hogyan talál egy alkalmazott.”

- rövid,
- a pontosságot a megfogalmazás,
- jártasság.

Tipikus hibák a munkaköri leírásában

2. Egy hosszú listát a feladatok
„Egy hosszú listát a feladatok ijeszteni jó emberek az alacsony önbecsülés”, - mondja Olga Babakina, főigazgató-helyettes személyi Center HR Maximum. Rossz és a másik véglet - blur szót vagy kifejezést a „standard kötelessége”, „feladatait, az utasítások szerint.” Sokkal jobb, hogy kiemelje a legfontosabb jellemzőit és röviden írja le ezeket, és világosan, írásban külön-külön.

Írásban uralkodó, fonással dísz

KÖVETELMÉNYEK: filológiai oktatás, magas műveltség, jó stílus, vezetői tapasztalat, képesség, hogy állítsa a csapat céljai eléréséhez, barátságos, gondoskodó és figyelmes magatartást az emberek, nagy önszerveződés, felelősség. A vágy, hogy növelje nyereségét a kiadványban.

Különleges kérések: Képesség kötni (kapcsolódó sajátosságait a kiadvány). Az a lehetőség, hogy vegye fel a kapcsolatot a munkaidőn kívül.

Menetrend: teljes munkaidős, két nap le havonta - kötelessége. Feltételek: regisztrációs TK, egészségügyi biztosítás. Fizetés: $ 500 Kapcsolat: [email protected], (495) 555-5555. Ljudmila.

követelmények:
- a filológiai oktatás;
- vezetői tapasztalat.

A különleges kérések - képes kötni (kapcsolódó sajátosságait a kiadvány).

Vállalat: m. Taganskaya.
Menetrend 10:00 és 19:00 óra között két nap le havonta - kötelessége.
Feltételek: regisztrációs TK, egészségügyi biztosítás.
Fizetés: 500 $.

Kapcsolatok: [email protected], (495) 555-5555. Ljudmila.

Korrekciók: egy pozícióval balra; feladatait a blokkban meghatározta a legfontosabb dolog; megszabadulni a „sikoltozó” kapsluka és követelményeit az ország, hogy vigyázzon a csapat; meghatározza az idő és a munkavégzés helye; strukturált szöveget.

Még jobb lett

Lehet néha meg kell írni a cikket és kötés utasítások (erre szükség van, és a képességét, hogy különbséget az elülső felülete alsó). Vámfizetéses (havonta kétszer) lesz üdvözlendő, hogy a fizetés ($ 500). Job Moszkva Taganka, 10:00-19:00.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, írjon, és hívja Ljudmila: [email protected], (495) 555-5555.

Igen, szeretem, hogy tovább. Van ez akasztott, az biztos.

  • Oldal Súgó
  • segít
  • szabályok Rabota.ru
  • Szoftver követelmények
  • hírek
  • támogató szolgálat
  • a projekt
  • kiadványaink