Asian handicap - magyarázatot és példát árak

Mi ázsiai hendikep

Ázsiai handicap, azaz pozitív és negatív, eltér az európai, hogy ez egy töredéke (0,5, 1,5, 2,5, stb), és ez soha nem tér vissza.

Például akkor, ha megfelelő Serie A mérkőzés Juventus - Chievo hogy a tét a „Öreg Hölgy” handicap „-1,5”, akkor nyerni a Juventus, ha nyer a szünet két vagy több gól (2: 0 , 3: 1, 4: 2 stb). Ha a rés csak egy gólt (1: 0, 2: 1, 3: 2, stb), a tét nem fog játszani.

Ázsiai handicap lehet frakcionált és / negyede (1,25, 1,75, 2,25, stb). Ebben az esetben a sebesség lesz két részből áll, és hogy néz ki a gyakorlatban, magyarázza a példa az azonos mérkőzés Juventus - Chievo.

Tegyük fel, hogy úgy dönt, hogy válasszon az esélye „-1,25” nyerni „Juventus”. Ez azt jelenti, hogy az összeg a tét oszlik ketté, és a felét kerül ellentmond az együttható „-1”, a másik fele - tényezővel handicap „-1.5”. Ha az „Öreg Hölgy” nyer két vagy több gólt, mind része a tét fog játszani, és akkor kap egy díjat. Ha a győzelem nyert a különbség egy cél, akkor a fele a tét elveszik, és fél visszakerül a bukméker. Ugyanebben az esetben, ha a „Juventus” általában nem nyerni, a tét teljesen elég.

Könnyen belátható, hogy egy ilyen relatív árak lehetővé teszik nagyrészt biztosítani leszállított összeg a játékos, de ebben az esetben mennyiségének csökkentése lehetséges nyereséget. Mindenféle fogadás az esélye a bukmékerek elérhető az oldalon.